preloader

коли ідеї набувають форми

виробництво дизайнерських меблів

про нас

Підхід до роботи

ZEGEN - це підхід до створення меблів, що відповідає ритму сучасних тенденцій і цінностей. Симбіоз ідеї та її втілення народжують кращі рішення. Взаємодія дизайну і виробництва створюють меблі нового покоління. Для нас увага до кожної деталі - не порожні слова. Це принцип корпоративної культури і роботи кожного фахівця ZEGEN.

Застосування натуральних матеріалів

Натхненні естетикою природи, у своїй роботі ми використовуємо натуральні матеріали. Завдяки природній фактурі шпону, меблі знаходить бездоганне стилістичне звучання.

Прагнення до досконалості

Пошуки кращих рішень, багаторічний досвід, робота з провідними дизайнерами дозволяють нам безустанно вдосконалюватися у своїй діяльності. Кожну деталь ми вигострюємо до досконалості, щоб органічно передати бачення дизайнера, його індивідуальність і творчий почерк. Виготовляючи меблі, ми дивимося в майбутнє і піклуємося про те, щоб наші меблі могли радувати Вас своїм комфортом протягом довгих років.

ceo

Павло Ковтун

засновник і директор

«Виробництво - це життя. Ідеї, пошуки, невипадкові зустрічі з невипадковими людьми і знакові рішення. Максимальна функціональність, сучасний зміст, унікальні рішення - закладені в основу виробництва ZEGEN.»

наша історія

Ми не стоїмо на місці, адже наша прерогатива - це постійний розвиток

Компанія ZEGEN на ринку виробників меблів, починаючи з 2008 року. Виробництво дизайнерських меблів з натурального шпону є основоположним напрямом компанії. Використання високотехнологічного обладнання гарантує якість нашої роботи - від обробки сировини до створення готового рішення. Ми представляємо широкий асортимент продукції: меблі для спальні, кухні, вітальні, їдальні. Стежимо за останніми тенденціями в світі дизайну, беремо участь у відомих виставках, обмінюємося досвідом і знаннями.

2008

Заснування компанії ZEGEN.

Запуск виробництва меблів для віталень.

2009

Співпраця з італійською компанією з художнього проектування - AF ITALY. Розроблена модульна система ZN 102, яка розширила можливості індивідуального підбору моделей в залежності від побажань замовника. З тих пір італійський дизайн і конструкція стали основою продукції ТМ ZEGEN.

2010

Компанія ZEGEN запускає виробництво серії ліжок, дизайн і конструкція яких розроблені в тандемі з італійською студією з промислового дизайну Studio Huno.

2013

В асортимент додана модульна система для віталень - CINEMA, призначена для розміщення плоскоекранного телевізора і компонентів для домашнього кінотеатру.

2014

Запуск технологічної лінії по виготовленню меблів з використанням натурального шпону.

Участь у виставці KIFF, презентація модульної системи для віталень - CINEMA. Лауреат конкурсу «Кращі меблі України», присуджений диплом «За динамічний розвиток».

2015

ZEGEN став повноправним членом Асоціації Меблевиків України, що забезпечує додаткові гарантії надійності компанії та якості продукції, що випускається.

Участь у виставці Design Living Tendency 2015. Компанія представила оригінальні меблеві рішення в стилі мінімалізм, створені у співпраці з українським дизайнером Андрієм Могилою. Стенд оформлений в рамках проекту «Український простір» спільно з журналом «САЛОН».

2016

Ребрендинг, створення нового логотипу ZEGEN. Візуальне оновлення стало продовженням розвитку компанії в дусі сучасних тенденцій, забезпечуючи бездоганну якість продукції та інноваційний підхід до виробництва.

Презентація на виставці Design Living tendency 2016 колекції меблів «GRID» - спільного проекту з дизайнером Павлом Вєтровим. Завдяки своїм інноваційним рішенням, колекція була відзначена нагородою Red Dot Design Award 2016 категорії «Промисловий дизайн».

2017

Участь у виставці KIFF, на якій представлена оновлена колекція меблів «GRID». Здобута перемога в конкурсі Best mebel UA 2017 номінації «Набір меблів для вітальні».

На виставці Design Living tendency 2017 представлені нові колекції - «DUOO» (дизайнер Андрій Могила), «NEW CUBE» (дизайнер Валерій Кузнєцов), «INFRAME» (дизайнер Павло Вєтров), а також нові продукти ТМ ZEGEN - розсувний стіл MATTEO і стіл UNO. Стенд, дизайнером якого виступив Андрій Могила, нагороджений дипломом «За краще представлення продукції».

2018

ZEGEN визнаний КРАЩИМ.

Компанія стала переможцем першого Всеукраїнського галузевого конкурсу «Меблевик року» 2017 серед членів Асоціації «Українська Асоціація Меблевиків» в номінації «Кращий виробник меблів для спалень і / або віталень». Відмінне підведення підсумків роботи 2017 року!


Участь у міжнародній виставці меблів, предметів інтер'єру KIFF 2018.

Представлені меблі з колекції «DUOO» (дизайнер Андрій Могила), «GRID» (дизайнер Павло Вєтров), а також продукт ТМ ZEGEN - розсувний стіл MATTEO.