preloader

ШПОНОВАНІ Елементи інтер'єру

Ми знаємо, що таке якість!

шпон натурального дуба

Використання шпону при обробці інтер'єрних поверхонь дозволяє втілити в життя по-справжньому ексклюзивні дизайнерські рішення. У виробництві ми дотримуємося європейських стандартів якості, обираючи тільки екологічно найбезпечніші матеріали. Естетику зовнішньому вигляду виробів надає неповторний природній рисунок натурального шпону.

передові технрології

Ідеально оброблені поверхні спільно з провідними технологіями фарбування створюють найкращі експлуатаційні характеристики виробів. Ми працюємо зі шпоном натурального дубу, оброблюючи його так, щоб кожна з поверхонь виробів мала неперевершений зовнішній вигляд, тонуємо в трендові відтінки. Високоякісні та екологічні лако-фарбові матеріали добре підкреслюють натуральну текстуру деревини та промальовують пори. Ідеальна площина поверхнонь досягається тим, що всі деталі проходять підготовку на унікальному обладнанні, при необхідності ми також надаємо послуги додаткової механічної обробки.

ceo

Павел Ковтун

засновник і директор

Виробництво — це життя. Ідеї, пошуки, невипадкові зустрічі з невипадковими людьми і знакові рішення. Максимальна функціональність, сучасний зміст, унікальні рішення — закладені в основу виробництва ZEGEN.

панелі стінові

Ми виробляємо стінові панелі, облицьовані натуральним шпоном з дубу. В основі панелі МДФ або ДСП – плити, товщиною від 8 до 36 мм. Стінові панелі, що втілюють в собі класику та сучасні технології, ефектний зовнішній вигляд, практичність та зручність використання. Та окрім функції декорування, вони забезпечують кращу звукоізоляцію та зберігають тепло. Для виготовлення стінових панелей наші спеціалісти використовують найновіше обладнання та високоякісні матеріали.

Перегородки рейкові

Перегородки рейкові дозволяють розділити простір кімнати на функціональні зони. Встановивши рейкові перегородки, Ви можете навіть у невеликій кімнаті виділити особисту ділянку простору. Це допоможе використовувати площу найбільш національно. Матеріалами для рейкових перегородок служать шпоновані ДСП та МДФ рейки. Перегородки рейкові не заважають проходженню світла, як цілісна стіна, набагато простіше монтуються та служать декоративним елементом.

Двері міжкімнатні приховані

Двері міжкімнатні приховані за своєю структурою відмінно гармонують зі стіновими панелями. Зроблені зі шпонованої ДСП, вони поєднують в собі високу якість, презентабельний зовнішній вигляд та порівняно невисоку вартість. Ви можете замовити міжкімнатні двері прихованого монтажу будь-яких розмірів.

Меблеві деталі

Меблеві деталі — це ще один напрям роботи компанії ZEGEN. Ми виробляємо не тільки готову продукцію, але й елементи майбутніх меблів (столів, фасадів, шаф). Стільниці з високоякісної шпонованої МДФ, фасади дверей, різноманітні полиці та перегородки з ДСП та ДВП — це далеко не повний перелік меблевих деталей, які виходять з-під рук наший майстрів.

Сучасний інтер'єр з елементами шпону привнесе у ваш інтер'єр нотку натуральності та екологічності, чудовий зовнішній вигляд, ознаку гарного смаку та індивідуальність.

Отримайте повну комерційну пропозицію

     

* обов'язкові поля

Заявка відправлена!

Дякуємо за звернення, ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.